Zákaznická linka:  241 416 738

 

Profil kouče

Seznamte se s našimi zkušenými kouči, kteří mají za sebou úspěšnou koučující praxi a certifikovaná školení.

První setkání s koučem je zdarma a naprosto nezávazné. Cílem je zjistit možnosti spolupráce a ochoty hledat společně řešení.

Profil kouče

Zdeněk Fibich, Ing.

Zdeněk Fibich, Ing.

Vzdělání a praxe: ČVUT Praha, obor strojírenství, následně činnost konstruktéra strojů ve výrobním závodě. Od roku 1995 vedoucí prodeje pro cca 100 zaměstnanců v ČR a SR, od roku 2000 generální ředitel společnosti, vedení 230 zaměstnanců a manažerů v zahraniční společnosti. Praxe v oblasti řízení a vedení lidí, jejich rozvoje, motivace a vzdělávání od roku 1995. Od roku 2007 jednatel společnosti Cadet Go s.r.o., ředitel, lektor a osobní kouč.

Další vzdělání:

  • Certifikovaná školení pod ICF
  • The Art and Science of Coaching (128 hodin - Erickson College)
  • Akreditovaný profesionální kouč APK (120 hodin-Koučink Centrum)
  • Týmový koučink v praxi (16 hodin-Koučink Centrum)
  • Manažerská akademie – Stockholm, kurzy Typologie osobnosti, Change management, Prodejní dovednosti, Time management, Prezentační dovednosti.

Praxe v koučinku: Koučování na top manažerské pozici od roku 2000, cca 700 hodin osobního koučinku pro externí klienty s jednotlivci a týmy. Stávající vytíženost cca 20 koučovacích hodin měsíčně.

Referenční projekty v koučinku: Rozvoj jednotlivců a managementu: SONY DADC, Trigema a.s., DHL Logistics s.r.o., Mibcon a.s., Oriflame s.r.o., AVE CZ s.r.o., Adidas s.r.o., Skanska a.s., Mankiewich, Universal Transport s.r.o, Kaeser Kompressoren s.r.o., Home Credit a.s., Seznam CZ atd.

Jazyk: Čeština, angličtina

Specializace: Korporátní koučink, koučink zaměřený na výkon pracovníků a manažerů, řešení konfliktů a komunikace, řešení vztahů na pracovišti, kariérní koučink, příprava změn, kariérní koučink absolventů škol, týmový koučink.

Věk: 55

Působnost: Praha, celá ČR

Certifikáty:

     


Zpět na seznam koučů

 
 

Adresa

CADET GO T: 241 416 738
Antala Staška 34 E: info@cadetgo.cz
140 00 W: www.cadetgo.cz
Praha 4  

Pokračujte na