Zákaznická linka:  241 416 738

 

Profil kouče

Seznamte se s našimi zkušenými kouči, kteří mají za sebou úspěšnou koučující praxi a certifikovaná školení.

První setkání s koučem je zdarma a naprosto nezávazné. Cílem je zjistit možnosti spolupráce a ochoty hledat společně řešení.

Profil kouče

Lenka Lamešová, Ing.

Lenka Lamešová, Ing.

Vzdělání a praxe:  VŠE  Praha, obor ekonomika průmyslu, doplněno o pedagogické a psychologické vzdělání. Ekonom společnosti, manažerka v soukromých firmách, lektor na obchodní škole. Od roku 1996  poradce a konzultant, osobní kouč a nezávislý lektor.

Další vzdělání:  Koučovací výcvik: 2009-2010 Základy koučování (80 hodin, Odyssey  Performance Enhancement Network, spol. s r.o.)

Praxe v koučinku: Business a osobní koučink od roku 2010, koučink pro externí klienty firemní i soukromé, telefonický koučink.
 
Referenční projekty v koučinku: Rozvoj jednotlivců a managementu: ABB s.r.o., DHL Česká republika, Profi Žena Střední Čechy, Profi Žena Praha hl.m., Unicredit Leasing
 
Jazyk: Čeština
 
Specializace: Koučink zaměřený na výkon pracovníků a manažerů, osobní koučink, kariérní koučink, řešení konfliktů a sporů na pracovišti i v osobních vztazích, předcházení riziku vyhoření, hledání osobní motivace , řešení krizí, vyjasnění priorit a cílů, hledání a řešení rovnováhy mezi prací a osobním životem.
 
Působnost: Praha, Čechy
 
Certifikáty:

 

 

 

 

 


Zpět na seznam koučů

 
 

Adresa

CADET GO T: 241 416 738
Antala Staška 34 E: info@cadetgo.cz
140 00 W: www.cadetgo.cz
Praha 4  

Pokračujte na