Zákaznická linka:  241 416 738

 

Lektoři

Lektoři otevřených kurzů  a firemních programů

Pracujeme výhradně s osvědčenými lektory, mnozí mají za sebou vlastní manažerskou, obchodní nebo podnikatelskou praxi. Všichni lektoři jsou prověřeni dlouhodobou spoluprací a naším interním rozvojem. Nepracujeme s lektory najímanými na jednorázové akce.

Výběr lektorů firemních programů je závislý na školených tématech a odbornostech. Všichni lektoři jsou vedeni ke koučujícím stylům školení a aplikaci všech teoretických poznatků do praxe. V případě zájmu vám trenéry rádi osobně představíme.

 

Profil lektora

Nikola Šraibová, Mgr.

Nikola Šraibová, Mgr.

Vystudovala komunikaci a psychologii na katedře Sociální a mediální komunikace Univerzity Komenského, prošla intenzivním tréninkem koučů Results Coaching Systems.

Praxe:Event manažer, konzultant a kouč v poradenské společnosti, lektorská činnost, působení v oblasti lidských zdrojů, reklamy a médií, spolupráce na odborných článcích v oblasti personálního růstu pro širokou veřejnost. Zakladatelka společnosti zaměřující se na koučování jednotlivců a týmů.

Specializace: Primární zaměření na firemní a osobní koučink ve společnosti Cadet Go, lektorská a trenérská činnost v rámci timemanagmentu, koučování, leadershipu, motivace a komunikačních dovedností.


Zpět na seznam lektorů

 
 

Adresa

CADET GO T: 241 416 738
Antala Staška 34 E: info@cadetgo.cz
140 00 W: www.cadetgo.cz
Praha 4  

Pokračujte na