Zákaznická linka:  241 416 738

 

Lektoři

Lektoři otevřených kurzů  a firemních programů

Pracujeme výhradně s osvědčenými lektory, mnozí mají za sebou vlastní manažerskou, obchodní nebo podnikatelskou praxi. Všichni lektoři jsou prověřeni dlouhodobou spoluprací a naším interním rozvojem. Nepracujeme s lektory najímanými na jednorázové akce.

Výběr lektorů firemních programů je závislý na školených tématech a odbornostech. Všichni lektoři jsou vedeni ke koučujícím stylům školení a aplikaci všech teoretických poznatků do praxe. V případě zájmu vám trenéry rádi osobně představíme.

 

Profil lektora

Libor Kotlán

Libor Kotlán

Praxe: Vybudoval a vedl obchodní zastoupení zahraniční společnosti v Čechách a na Slovensku. Od roku 2007 do 2016 generální ředitel pro  Slovenskou republiku. Od roku 2013 do 2016 generální ředitel pro Českou republiku. Nyní trenér a lektor prodejních a manažerských dovedností.  

Specializace: Vedoucí vzdělávacích procesů v Čechách a na Slovensku, jednatel Cadet Go Slovakia. Lektor a trenér.  Zaměření na rozvoj manažerů ve všech oblastech vedení lidí. Trénink a výuka manažerských dovedností, komunikačních dovedností,  prodejních dovedností, vyjednávání, plánování manažerů. Koučing a systematický rozvoj manažerů. 


Zpět na seznam lektorů

 
 

Adresa

CADET GO T: 241 416 738
Antala Staška 34 E: info@cadetgo.cz
140 00 W: www.cadetgo.cz
Praha 4  

Pokračujte na