Zákaznická linka:  241 416 738

 

Lektoři

Lektoři otevřených kurzů  a firemních programů

Pracujeme výhradně s osvědčenými lektory, mnozí mají za sebou vlastní manažerskou, obchodní nebo podnikatelskou praxi. Všichni lektoři jsou prověřeni dlouhodobou spoluprací a naším interním rozvojem. Nepracujeme s lektory najímanými na jednorázové akce.

Výběr lektorů firemních programů je závislý na školených tématech a odbornostech. Všichni lektoři jsou vedeni ke koučujícím stylům školení a aplikaci všech teoretických poznatků do praxe. V případě zájmu vám trenéry rádi osobně představíme.

 

Profil lektora

Radim Zeman, Bc.

Radim Zeman, Bc.
Vystudoval komunikaci a marketing na Univerzitě J. Amose Komenského
 
Praxe: Začínal jako obchodní zástupce v osobním prodeji a postupně si za 20 let prošel většinou obchodních pozic u mezinárodních i českých firem.
Jako Key Account manažer pracoval v oblasti automotivu a FMCG. Jako regionální manažer otvíral pro mezinárodní společnost v oblasti stavebnictví prodejní síť v ČR a jako Branch manažer vedl tým 15 obchodních zástupců a call centra. Rozvoji a trénování v oblasti vzdělávání se věnuje 15 let a jako certifikovaný ICF kouč se posledních 6 let věnuje business koučinku pro vrcholové manažery. Pracuje jako lektor, kouč a konzultant.
 
Specializace: Prodejní a manažerské dovednosti, Key Account management, Prezentační a komunikační dovednosti, Řešení obtížných a konfliktních situací, Time management, Vyjednávání, Prodej po telefonu, Stress management, Mindfullnes, Motivace a koučink.

Zpět na seznam lektorů

 
 

Adresa

CADET GO T: 241 416 738
Antala Staška 34 E: info@cadetgo.cz
140 00 W: www.cadetgo.cz
Praha 4  

Pokračujte na