Zákaznická linka:  241 416 738

 

Lektoři

Lektoři otevřených kurzů  a firemních programů

Pracujeme výhradně s osvědčenými lektory, mnozí mají za sebou vlastní manažerskou, obchodní nebo podnikatelskou praxi. Všichni lektoři jsou prověřeni dlouhodobou spoluprací a naším interním rozvojem. Nepracujeme s lektory najímanými na jednorázové akce.

Výběr lektorů firemních programů je závislý na školených tématech a odbornostech. Všichni lektoři jsou vedeni ke koučujícím stylům školení a aplikaci všech teoretických poznatků do praxe. V případě zájmu vám trenéry rádi osobně představíme.

 

Profil lektora

Markéta Procházková, Ing.

Markéta Procházková, Ing.

Vystudovala ČZU v Praze.

Praxe: Jako manažerka hygieny v Eurofarm systems, s.r.o. 10 let úspěšně zodpovídala za prosperitu společnosti v západních Čechách. Poté jako personalistka v Manpower group naplňovala personální potřeby klientů a měla na starost cca 160 zaměstnanců. S vizí zlepšovat úroveň komunikace uvnitř firem a zástupců firem s jejich zákazníky začala od roku 2014 realizovat vlastní kurzy pro firmy.

Specializace: Interpersonální komunikace uvnitř firem a jednání se zákazníky. Efektivní komunikace pro vedoucí pracovníky, vedení a řízení lidí, asertivita, kurzy pro teamleadery a mistry ve výrobních společnostech, motivace zaměstnanců, time management, prezentační a prodejní dovednosti a speciální kurzy pro prodejce v kamenných obchodech.

 


Zpět na seznam lektorů

 
 

Adresa

CADET GO T: 241 416 738
Antala Staška 34 E: info@cadetgo.cz
140 00 W: www.cadetgo.cz
Praha 4  

Pokračujte na