Zákaznická linka:  241 416 738

 

Lektoři

Lektoři otevřených kurzů  a firemních programů

Pracujeme výhradně s osvědčenými lektory, mnozí mají za sebou vlastní manažerskou, obchodní nebo podnikatelskou praxi. Všichni lektoři jsou prověřeni dlouhodobou spoluprací a naším interním rozvojem. Nepracujeme s lektory najímanými na jednorázové akce.

Výběr lektorů firemních programů je závislý na školených tématech a odbornostech. Všichni lektoři jsou vedeni ke koučujícím stylům školení a aplikaci všech teoretických poznatků do praxe. V případě zájmu vám trenéry rádi osobně představíme.

 

Profil lektora

Ing.Zdeněk Fibich, Ing.Lenka Lamešová, Ing.Jiří Pavlačka, Libor Kotlán

Ing.Zdeněk Fibich, Ing.Lenka Lamešová, Ing.Jiří Pavlačka, Libor Kotlán

Pro informaci, který lektor školí konkrétní běh Manažerské akademie, volejte nebo pište s dotazem.

 

Ing. Zdeněk Fibich

Vystudoval ČVUT fakultu strojní.

Praxe: Práce ve vývojové konstrukční kanceláři, práce prodejce elektropřístrojů, vedení prodejní pobočky Praha, vedoucí prodeje v ČR, trenér a lektor prodejních a manažerských dovedností v ČR a SR, generální ředitel zahraniční společnosti do roku 2007.
Vedoucí projektů vzdělávání, lektor a trenér společnosti Cadet Go.

Specializace: Manažerské a prodejní dovednosti, Manažerský koučink, Change management, Leadership, Komunikace ve společnosti, Prezentační dovednosti, Motivace pracovníků, Individuální koučink manažerů.

 

Ing. Lenka Lamešová

Vystudovala VŠE v Praze, doplnila si manažerské, pedagogické a psychologické vzdělání.

Praxe: Vlastní účetní firma, manažerka v soukromých firmách, profesorka na obchodní škole. Od roku 1996 v rámci poradenství v organizační, ekonomické a personální oblasti pracovala na zakázku pro podnikatele a firmy, specializovala se na řízení procesů a vedení lidí, na oblasti školství, finančnictví, bankovnictví a služeb.

V současné době působí jako lektorka, konzultantka, terapeutka a kouč.

Specializace: Finanční myšlení, Zásady podnikání, Personální a osobní rozvoj manažerů a podnikatelů, Manažerské dovednosti, Business a life koučink, Leadership, Stres management.

 

Ing. Jiří Pavlačka

Vystudoval VUT v Brně,Fakultu Elektrotechnickou.

Praxe: Práce důlního elektromontéra, vedení úseku těžby, vybudování a vedení prodejní pobočky pro Moravu, vedoucí projektového týmu v ČR, obchodní ředitel pro ČR a SR v českých i zahraničních společnostech, celkem 30 let praxe v obchodních a manažerských pozicích.

Specializace: Manažerské a prodejní dovednosti, Komunikace ve společnosti, Leadership, Prezentační dovednosti.

 

Libor Kotlán

Praxe: Vybudoval a vedl obchodní zastoupení zahraniční společnosti v Čechách a na Slovensku. Od roku 2007 do 2016 generální ředitel pro  Slovenskou republiku. Od roku 2013 do 2016 generální ředitel pro Českou republiku. Nyní trenér a lektor prodejních a manažerských dovedností.  

Specializace: Vedoucí vzdělávacích procesů v Čechách a na Slovensku, jednatel Cadet Go Slovakia. Lektor a trenér.  Zaměření na rozvoj manažerů ve všech oblastech vedení lidí. Trénink a výuka manažerských dovedností, komunikačních dovedností,  prodejních dovedností, vyjednávání, plánování manažerů. Koučing a systematický rozvoj manažerů. 


Zpět na seznam lektorů

 
 

Adresa

CADET GO T: 241 416 738
Antala Staška 34 E: info@cadetgo.cz
140 00 W: www.cadetgo.cz
Praha 4  

Pokračujte na