Zákaznická linka:  241 416 738

 

Reference našich klientů

Home Credit International a.s.

Embed/IT

Lenka Křivková, Learning & Development Specialist

V roce 2019 jsem měla možnost absolvovat Manažerskou akademii pro začínající manažery s lektorem Zdeňkem Fibichem. Jeho lektorské dovednosti a lidský přístup mě nadchnul natolik, že jsem okamžitě začala uvažovat o tom, jak ho zakomponovat do našeho již nadesignovaného interního programu pro First time manažery. 
Vzhledem k tomu, že Home Credit je celosvětově velmi dynamická firma a EmbedIT (jeho centralizované IT) zvlášť, Zdeňkův trénink Komunikace změn byla jasná volba. 
 
A ukázala se jako správná. Zdeňkův trénink je velice jasně strukturovaný, což naprosto vyhovuje našim analytickým IT mozkům, využívá velmi jednoduché a praktické nástroje, které účastníci mohou využít hned od prvního dne a navíc je obsah podaný s takovou lehkostí a vtipem, že se i tak náročné téma jako komunikace změn a redukce odporu najednou zdá jako něco, co zvládne opravdu každý. 
 
Naši first time manažeři byli nadšení, většina z nich trénink hodnotila jako nejlepší modul, který v rámci našeho interního programu absolvovali, a ještě několik dní po tréninku mi chodily děkovné emaily s poděkováním mně i Zdeňkovi, protože kolegové nástroje ze školení začali opravdu využívat ve své každodenní praxi. 
 
Na základě této zpětné vazby jsem Zdeňkův trénink Komunikace změn zařadila do naší nabídky klíčových manažerských programů a již se moc těším na další spolupráci.

Zpět na seznam referencí

 
 

Adresa

CADET GO T: 241 416 738
Antala Staška 34 E: info@cadetgo.cz
140 00 W: www.cadetgo.cz
Praha 4  

Pokračujte na