Zákaznická linka:  241 416 738

 

Reference našich klientů

ORIFLAME s.r.o.

Ing. Jana Černá, obchodní ředitelka

Na základě zkušeností se spoluprací s Cadet-Go s r.o. z let 2009 a 2010 zejména pro top management firmy, jsme se rozhodli, že zvolíme právě je pro jeden z projektů zaměřených na vybrané lídry/podnikatele ORIFLAME ČR, spol. s r.o. a jejich regionální obchodní manažery.

Základní cíle projektu:

1)prostřednictvím osobního a skupinového koučování nastavit základní postupy ke zvládnutí dlouhodobých, střednědobých i krátkodobých cílů lídrů

2)zapojit regionální obchodní manažery, tj. naučit základy koučujícího vedení lídrů, spolupodílet se na tvorbě cílů a pomoc při tvorbě priorit lídrů

Od června 2011 do října 2011 proběhlo celkem 18 celodenních koučovacích dnů vedených 3 trenéry Cadet-Go – Zdeňkem Fibichem, Pavlem Pefkem a Petrou Krupičkovou.

Velmi oceňuji zejména precizní organizační přípravu, tedy zvládnutí organizace po celé ČR, zpracování výstupů a doporučení a následný trénink zaměřený na klíčové oblasti zjištěné během koučovacích dnů. Jedním z neočekávaných výsledků spolupráce je samostatné zapojení celé skupiny do kurzů manažerských dovedností Cadet Go v roce 2012 na vlastní náklady.

Všichni účastníci projektu oceňují zejména vysokou profesionalitu a schopnost ušít program na míru.

Společnost Cadet-Go s.r.o. velmi doporučuji všem, kteří chtějí dosahovat větší výkonnosti a efektivity a chtějí rozvinout svůj potenciál.

Celkový rozsah zakázky pro rok 2011 činil 500.000 Kč bez DPH.


Zpět na seznam referencí

 
 

Adresa

CADET GO T: 241 416 738
Antala Staška 34 E: info@cadetgo.cz
140 00 W: www.cadetgo.cz
Praha 4  

Pokračujte na