Zákaznická linka:  241 416 738

 

Reference našich klientů

Home Credit a.s.

Albert Popler, ředitel odboru klíčových zákazníků

Se společností Cadet Go jsme realizovali v první polovině roku 2008 sérii  tréninků pro skupinu manažerů zaměřenou na vedení zaměstnanců uzavírajících úvěrové smlouvy v prodejnách našich klíčových obchodních partnerů na území České a Slovenské republiky.

Nejcennějším přínosem tréninku bylo zaměření na praktické aspekty řízení prodejců v terénu. Namísto teoretických pouček si  účastníci odnášeli návod, jak jednat v konkrétních situacích, a individuální doporučení, ve kterých oblastech  a jak se dále rozvíjet.
Neocenitelným zdrojem inspirace byla pro všechny účastníky  osobní zkušenost a profesionální lektorský výkon  Zdeňka Fibicha.

Trénink společnosti Cadet Go doporučujeme všem, kteří hledají maximálně efektivní a praktické nabytí a zdokonalení dovedností.

 

Home Credit a.s.
Gabriela Lžičařová, vedoucí personálního oddělení

Společnost  Cadet Go s.r.o. realizovala  v roce 2010 pro naši společnost Home Credit a.s. několik rozvojových programů, které pokrývaly oblasti:

- školení pro manažerské Talenty 
- manažerská školení
- osobní koučink manažerů 
- Development Center pro zjištění vstupních předpokladů a úrovně znalostí a dovedností manažerů před vstupem do programu talentů
 
Školící program poskytovaný společností Cadet Go s.r.o. hodnotím celkově velice kladně z pohledu kvality lektorského týmu, bezchybného organizačního zajištění, komunikace s vedoucím školícího projektu a velké spokojenosti všech účastníků školení a koučinku.
 
Spolupráci ostatním mohu vřele doporučit.

Zpět na seznam referencí

 
 

Adresa

CADET GO T: 241 416 738
Antala Staška 34 E: info@cadetgo.cz
140 00 W: www.cadetgo.cz
Praha 4  

Pokračujte na