Zákaznická linka:  241 416 738

 

Reference našich klientů

Trigema a.s.

Marcel Soural, předseda představenstva

Společnost Trigema a.s. absolvovala tréninkový program od společnosti Cadet Go pro 11 vybraných manažerů zaměřený na Vedení a koučování lidí a týmů. Naše rychle expandující společnost potřebovala vytvořit a upevnit nové postoje, dovednosti a návyky manažerů v nových pozicích a při vedení podřízených a řešení komunikačních situací.

Cadet Go po předchozím průzkumu a vstupních osobních rozhovorech s manažery připravila tréninkový program s workshopy šitý přímo pro naše potřeby.

Kurzy byly všemi účastníky hodnocené velmi vysoko s velkým přínosem pro praktické využití a okamžitou použitelnost při vedení. Živý způsob prezentace lektora dokázal vtáhnout manažery do tréninků, příklady z praxe a simulace situací v nácviku a video tréninku umožnily lepší poznání vlastních nedostatků a procvičení si nových dovedností. Již nyní je vidět na našich manažerech snaha o změny a první výsledky po školení.

Se společností Cadet Go pokračujeme nadále v dalším rozvoji manažerů formou tréninků a osobního koučinku pro vybrané manažery.
Spolupráci mohu vřele doporučit.


V Praze dne 6.6.2008


Zpět na seznam referencí

 
 

Adresa

CADET GO T: 241 416 738
Antala Staška 34 E: info@cadetgo.cz
140 00 W: www.cadetgo.cz
Praha 4  

Pokračujte na