Zákaznická linka:  241 416 738

 

Reference našich klientů

Foxconn CZ s.r.o.

Tereza Němečková, HR Specialista tréninku a rozvoje 

Program rozvoje: Manažerská akademie

Zdeněk Fibich je velmi profesionální a pozitivní člověk. Velice si vážím jeho pomoci při organizaci koučování managementu v naší firmě. 
Před samotným koučovacím programem mi CadetGo nabídla setkání, během kterého jsme si sladili očekávání a kde mi vysvětlili, jak program standardně poskytují. 
Již na této návštěvě jsem nabyla velmi dobrý dojem z osobního přístupu jak Zdeňka Fibicha tak Evy Lokšové. Trpělivě mi vysvetlili, jak celý program bude vypadat, na co si dát pozor a jak nastartovat spolupráci. Zdeněk i Eva mě příjemně překvapili, kolik mají předchozích praktických zkušeností z manažerských pozic.  
Spolupráce probíhala v rámci koučovacího programu pro juniorní management s cílem získat základní manažerské znalosti a dovednosti a postupně je implementovat do praxe. Kombinací skupinového a individuálního koučování dosáhli oba koučové efektivního přínosu. Účastníci koučování vyzdvihují především skvělou metodiku a výbornou schopnost Zdeňka udržet pozornost po celou dobu školení.
 
Zdeňku Fibichovi a Evě Lokšové velice děkuji za příjemné strávení vzájemného času a cennou pomoc v rozvoji našich juniorních manažerů.
Věřím, že budeme s firmou CadetGo pokračovat ve spolupráci i nadále pro potřeby rozvoje měkkých dovedností napříč celou společností.
 
V Pardubicích 2.1.2018

Zpět na seznam referencí

 
 

Adresa

CADET GO T: 241 416 738
Antala Staška 34 E: info@cadetgo.cz
140 00 W: www.cadetgo.cz
Praha 4  

Pokračujte na